Archiwum newsów 2018.07-12 oraz galerie zdjęć

Apel - z okazji Narodowego Święta Niepodległości

2018-11-13

We wtorek 13 listopada w naszej szkole odbył się apel przygotowany przez p. Agatę Wysmolińską i klasę III, zorganizowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości, a na zakończenie dzieci z koła muzycznego zaśpiewały 2 pieśni patriotyczne. Po części artystycznej odbyło się wręczenie nagród dla dzieci za udział w konkursie plastycznym "100 lat Niepodległości", zorganizowanym przez samorząd szkolny.

Koncert muzyczny z cyklu "Spotkania z muzyką"

2018-11-09

9 listopada w szkole odbył się kolejny koncert muzyczny, którego tematem przewodnim było zbliżające się Święto Niepodległości, a instrumentem - trąbka. Dzieci z zainteresowaniem słuchały występujących artystów, a same również miały możliwość akompaniowania i występu na scenie.

Uroczyste wciągnięcie flagi na maszt

2018-11-09

W piątek, 9 listopada o godzinie 11.11 dzieci uczestniczyły w uroczystym wciągnięciu flagi Polski na maszt oraz zaśpiewały nasz narodowy hymn w związku ze zbliżającą się 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wycieczka do Fabryki Bombek - Piotrków Trybunalski

2018-11-08

8 listopada dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w wycieczce autokarowej do fabryki bombek w Piotrkowie Trybunalskim. Uczniowie mieli możliwość poznania pracy osób wykonujących bombki od momentu ich wydmuchiwania ze szkła do końcowego etapu czyli ozdabiania. Po zwiedzeniu niemal wszystkich pomieszczeń fabryki bombek, dzieci udały się do sali, w której ubrane w kolorowe fartuszki mogły samodzielnie ozdobić bombki. Dzieci pracowały z zaangażowaniem i zgodnie stwierdziły, że wycieczka bardzo im się podobała.